1. Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.hotellpaasuke.ee (edaspidi Hotell Pääsuke broneerimise keskkond) omaniku Foor Jõhvi OÜ vahel Hotell Pääsuke ja broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hotell Pääsuke broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik.

1.4. Hotell Pääsuke ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

2.3. Kui toa eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha Hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab maksta : VISA, MasterCard, EuroCard ja Eesti pankade maksekaartidega ja sularahaga.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele.

3.1. Kliendi poolt Hotell Pääsuke online broneeringu keskkonna vahendusel ostetud ettemaksunõudega toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt online broneeringukeskkonnas kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2. Online broneeringu keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel Hotelli Pääsuke arve alusel. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

· Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
· Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
· Leedu: SEB ja Nordea
· Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken

Meie Rekviisidid:

OÜ FOOR JÕHVI
IBAN: EE681010220024591019
Skandinaviska Enskilda Banken AS SEB Pank
Bank: AS SEB Pank, SWIFT kood: EEUHEE2X

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus

4.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi oma nimi, telefoninumber, e-mail, saabumise kuupäev, ööde arv. Teie broneering kehtib ainult pärast broneeringu kinnituse saamist hotellist. Hotelli kiiremaks kinnitamiseks saate hotelliga telefoni teel ühendust võtta. +372 33 70 190 või e-posti teel E-post: hotellpaasuke@hot.ee

5. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

5.2. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.

5.3. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

5.4. Hilisema annulleerimise puhul hotell võib rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui hotell kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, neid peab ka hüvitama.

5.5. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid.

6. Konfidentsiaalsus

6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.

6.2. Hotell Pääsuke ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

6.3. Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress).

6.4. Pangalingiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

7. Hotelli kohustused külalise ees

7.1. Kui olete saanud hotellitoa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa teile võimaldada tellitud hotellituba, siis hotellil on kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hotellis.

8. Lisainfo hotelli kohta

8.1. Saabumine ja lahkumine.
Hotellituba on teie kasutuses saabumispäeval kella 14.00-st kuni lahkumispäeval kella 12.00-ni. Numbri reserveeritakse teile saabumise päeval kuni kella 18.00-ni. Palun teavitage meid hiljem saabumisest.

8.2. Suitsetamisreeglid.
Meie hotelli toad on mõeldud mitte-suitsetajatele. Suitsetamine on lubatud erilistes kohtades. Kui hotelli külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis hotellil on õigus nõuda kliendi poolset kulude hüvitamist.

8.3. Laste hinnapoliitika.
Üks alla 6-aastane laps ööbib olemasolevat voodit kasutades tasuta .

8.4. Lemmikloomad
Lemmikloomad ei ole lubatud.

8.5. Parkimine
Meie parkla on valveta. Parkimine on hotelli kliendile tasuta.

9. Muu

9.1. Kliendi ja Hotell Pääsuke online broneeringu keskkonna vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

Ettevõtte nimi: FoorJõhvi OÜ
Reg.nr: 10032703
KMKR: EE100120071
Aadress: Põllu 10, Jõhvi
Juuridiline Aadress: Malmi 4, Jõhvi

Pank: AS SEB Pank
IBAN: EE681010220024591019
SWIFT: EEUHEE2X

Tel: +372 33 70 190
e-post: hotellpaasuke@hot.ee

Share This